درباره ما

پترو کیمیا

شرکت پترو کیمیای صنعت کویر یزد در تاریخ ۱۳۹۱/۰۳/۳۰ موفق به کسب جواز تاسیس به شماره ۱۵۹۳۳ از وزارت صنعت ، معدن،تجارت شد ودر زمینه تولید و بلندینگ هیدرو کربن سنگین وسبک در زمینی به متراژ ۱۵۰۰۰ متر مربع در یکی از بهترین قسمت های منطقه ویژه اقتصادی یزد و در مجاورت اداره کل گمرکات مشغول به کار گردیده . شایان ذکر است استقرار در منطقه ویژه اقتصادی یزد و در مجاورت اداره کل گمرکات موجب سهولت امر در صادرات محصولات تولیدی این شرکت گردیده است. شرکت پترو کیمیا مراحل ساخت وتکمیل پروژه های ساختمانی وسایت وخطوط تولید خود را در سال ۱۳۹۲به پایان رسانده وآماده بهره برداری  گردید،لذا پس ازانجام  امورلازمه توسط این شرکت و تشکیل کارگروه وبه درخواست اداره استاندارد یزد و تولید آزمایش موفق به تولبد استاندارد سازی و در نهایت اخذ پروانه بهره برداری به شماره ۵۵۲۱۲ به ظرفیت تولید سالانه ۲۶۰۰۰ تن گردید .

این شرکت دارای واحد سولفور زدایی وشیرین سازی به روش کاتالیستی و سازگاری با محیط زیست و واحد تقطیر مطابق با استاندارد های معتبر بین المللی و همچنینن آزمایشگاه مجهز جهت کنترول کیفیت محصول تولید شده با استفاده از روش های مدرن تولید وتست منطبق با استاندارد های astm می باشد .

وبا بکار گیری مهندسین و متخصصین با دانش ومجرب در راستای تولید محصول با کیفیت جهت جلب رضایت مشتری گام های موثری برداشته است .

شرکت پترو کیمیای صنعت کویر یزد با هدف تولید محصولات استاندارد وبا رعایت  کلیه ضوابط وقوانین کشوری وبین الملی جهت صادرات تاسیس گردیده است.